Email

P293 - Závěs se dřevem a lasturami

36 cm (výška), 6 cm (šířka) Dřevené kousky ke kousání jsou doplněny bambusem a lasturami zavěšenými na sisálovém provaze.
Cena:
Prodejní cena290,00 Kč
Hodnota DPH50,33 Kč
p293v
  • p293v
Popis produktuTato hračka je z kolekce čistě přírodních ekologických hraček z Filipín. Přírodní ekologické hračky obsahují v přirozené formě minerály důležité pro zdravý život papoušků. Dřevené kousky ke kousání jsou doplněny bambusem a lasturami zavěšenými na sisálovém provaze. Hračka obsahuje zdroje organického vápníku (který je pro organismus papouška lépe přijatelný a zpracovatelný než anorganický vápník) a dalších minerálů, stopových prvků a jódu. Těmito zdroji jsou především kousky lastur. Hračka je určena ke šplhání a kousání.

Rozměr: 36 cm (výška), 6 cm (šířka). Hračka je vhodná pro střední papoušky.

VideoTato hračka je z kolekce čistě přírodních ekologických hraček z Filipín. Přírodní ekologické hračky obsahují v přirozené formě minerály důležité pro zdravý život papoušků. Dřevené kousky ke kousání jsou doplněny bambusem a lasturami zavěšenými na sisálovém provaze. Hračka obsahuje zdroje organického vápníku (který je pro organismus papouška lépe přijatelný a zpracovatelný než anorganický vápník) a dalších minerálů, stopových prvků a jódu. Těmito zdroji jsou především kousky lastur. Hračka je určena ke šplhání a kousání.

Rozměr: 36 cm (výška), 6 cm (šířka). Hračka je vhodná pro střední papoušky.