Email

P305 - Překvapení se sépiovou kostí a lasturami

33 cm (výška), 40 cm (šířka) Uvnitř bambusu nalezne papoušek překvapení v podobě přírodních vláken z banánovníku. Hračka obsahuje zdroje organického vápníku a dalších minerálů, stopových prvků a jódu. Těmito zdroji jsou především kousky sépiových kostí a lastury. Dále je hračka doplněna o sisál a provaz z abaky.
Cena:
Prodejní cena350,00 Kč
Hodnota DPH60,74 Kč
p305v
  • p305v
Popis produktuTato hračka je z kolekce čistě přírodních ekologických hraček z Filipín. Přírodní ekologické hračky obsahují v přirozené formě minerály důležité pro zdravý život papoušků. Uvnitř bambusu nalezne papoušek překvapení v podobě přírodních vláken z banánovníku. Hračka obsahuje zdroje organického vápníku a dalších minerálů, stopových prvků a jódu. Těmito zdroji jsou především kousky sépiových kostí a lastury. Dále je hračka doplněna o sisál a provaz z abaky. Hračka je určena ke šplhání a kousání.

Rozměr: 33 cm (výška), 40 cm (šířka). Hračka je vhodná pro střední a malé papoušky.

VideoTato hračka je z kolekce čistě přírodních ekologických hraček z Filipín. Přírodní ekologické hračky obsahují v přirozené formě minerály důležité pro zdravý život papoušků. Uvnitř bambusu nalezne papoušek překvapení v podobě přírodních vláken z banánovníku. Hračka obsahuje zdroje organického vápníku a dalších minerálů, stopových prvků a jódu. Těmito zdroji jsou především kousky sépiových kostí a lastury. Dále je hračka doplněna o sisál a provaz z abaky. Hračka je určena ke šplhání a kousání.

Rozměr: 33 cm (výška), 40 cm (šířka). Hračka je vhodná pro střední a malé papoušky.