Email

P316 - Závěs s kruhy a lasturami M

Přírodní ekologické hračky obsahují v přirozené formě minerály - zdroje organického vápníku a dalších minerálů, stopových prvků a jódu důležitých pro zdravý život papoušků.
Cena:
Prodejní cena290,00 Kč
Hodnota DPH50,33 Kč
p316v
  • p316v
Popis produktuTato hračka je z kolekce čistě přírodních ekologických hraček z Filipín. Přírodní ekologické hračky obsahují v přirozené formě minerály důležité pro zdravý život papoušků. Dřevené kruhy ke kousání jsou doplněny bambusem, kokosem a lasturami zavěšenými na sisálovém provaze. Hračka obsahuje zdroje organického vápníku (který je pro organismus papouška lépe přijatelný a zpracovatelný než anorganický vápník) a dalších minerálů, stopových prvků a jódu. Těmito zdroji jsou především kousky lastur. Hračka je určena ke šplhání a kousání.

Rozměr: 39 cm (výška), 8 cm (šířka). Hračka je vhodná pro střední papoušky.

VideoTato hračka je z kolekce čistě přírodních ekologických hraček z Filipín. Přírodní ekologické hračky obsahují v přirozené formě minerály důležité pro zdravý život papoušků. Dřevené kruhy ke kousání jsou doplněny bambusem, kokosem a lasturami zavěšenými na sisálovém provaze. Hračka obsahuje zdroje organického vápníku (který je pro organismus papouška lépe přijatelný a zpracovatelný než anorganický vápník) a dalších minerálů, stopových prvků a jódu. Těmito zdroji jsou především kousky lastur. Hračka je určena ke šplhání a kousání.

Rozměr: 39 cm (výška), 8 cm (šířka). Hračka je vhodná pro střední papoušky.