HRAČKY PRO PAPOUŠKY

Myslete na svého papouška i v době, kdy nejste s ním - používejte hračky pro papoušky V době, kdy papoušci tráví čas v omezeném prostoru klece, je potřeba zajistit, aby se nenudili a rozvíjeli své schopnosti. K tomu slouží kreativní hračky pro papoušky , hračky pro papoušky z džungle , brusné hračky pro papoušky , zábavné hračky a minerály , pružiny a houpací hračky pro papoušky .

Navštivte naše předváděcí prostory na ulici Grohova č.59 v Brně
Kliknutím na obrázek nebo text si vyberte kategorii hraček

Zábavné hračky pro papoušky - kreativní hračky papoušky zaměstnají

Zábavné hračky v zářivých barvách rozvíjí schopnosti a plně zabaví Vašeho papouška. Hračky různých tvarů, velikostí a materiálů se střapci, rolničkami a zvonečky zabaví každého papouška.

Přírodní hračky pro papoušky - hračky pouze z přírodních materiálů

Hračky z čistě přírodních materiálů např. z kávovníkového dřeva, kokosu, banánových listů, ratanu, bambusu, sépiových kostí, sisálu atd. Na kousání, houpání či prolézání jsou vhodné pro všechny druhy papoušků.

Pružiny a houpačky pro papoušky

Pružiny jsou vhodné na šplhání a trénování tlapek. Slouží pro simulaci pohybů ve volné přírodě. Houpačky jsou doplněny vždy hračkami ke kousání. V sortimentu naleznete také terapeutické houpačky pro masáž tlapek

Brusné hračky pro papoušky

Přirozeným způsobem brousí drápky a zobák. Popískované tvrdé dřevo zajišťuje jemné broušení. Sortiment na broušení zahrnuje brusná bidla, brusné houpačky, brusné hračky…