O SPOLEČNOSTI:
 
Firma TERRA INTERNATIONAL spol. s r.o. patří k předním světovým výrobcům v sortimentu klece pro papoušky (lakované a nerezové) a voliéry pro papoušky. Kromě klecí pro papoušky zde najdete potřeby pro chov papoušků, minerály pro papoušky, hračky a stromy z kávovníku pro papoušky, větve, přepravní klece a další doplňky. Vyrábíme v širokém sortimentu jak lakované tak i nerezové klece pro papoušky v nejrůznějších designech pro všechny druhy papoušků. Na zakázku vyrábíme venkovní voliéry pro papoušky z nerezového materiálu, který je zárukou nejvyšší kvality. Naše klece byly pravidelně oceněny od roku 1993 v USA  titulem "Nejlepší klec roku".
 
Naše klece  jako jediné na světě získaly nejvyšší ocenění v USA, tj. certifikát ASPCA o kvalitě a nezávadnosti, který označuje naše klece jako nejbezpečnější, nejkvalitnější, esteticky a designově vyvážené klece a voliéry.
Žádné jiné klece včetně čínských jako jsou Montana cages, Omega aj. nikdy nesplnily kriteria pro nezávadnost či bezpečnost papoušků.

Proč naše klece:
  • Naše KINGS CAGES klece a voliéry mají unikátní zpracování, design, patentované bezpečnostní zámky i zavírání krmítek,
  • jsou robusní, nezničitelné, žádný papoušek ani kakadu či ara je nepozohýbá, nerozláme. 
    Proč? Naše klece a voliéry jsou vyráběny ze silných okrasných profilů, silných materiálů, váží až 2x více než všechny dostupné vyráběné v Číně jako např. Montana cages, Omega aj.
  • žádný zinek, žádné olovo, které se v mnoha čínských klecích objevují a pro papoušky jsou zdraví škodlivé, někdy až smrtelné viz. články v odborných publikacích např. Exota. Naše klece jsou vyráběny pouze za použití atestovaných materiálů z Evropské unie,což zajišťuje zdravotní nezávadnost a bezpečnost.
  • široká nabídky modelů: více než 50 železných a 10 nerezových modelů
  • nerezové klece jsou jak pro vnitřní, tak venkovní použití z chirurgické oceli AISI 304, které vyrábíme již 10 let. Nikdy nebyla žádná reklamace na rez. Toto neplatí pro čínské ani indické nerezové klece. Na naše nerezové klece poskytujeme celoživotní záruku proti korozi. 
  • široká nabídka barev
  • zdravotní nezávadnost (100% materiály i barvy pouze z EU, žádná Čína,Indie, Sýrie či Pakistán)